slevy na aktuální zboží

Bazén STEEL PRO MAX 3.66 x 1.22 m, 14471

Tento velmi žádaný produkt Bazén STEEL PRO MAX 3.66 x 1.22 m, 14471 od výrobce s dlouholetou historií Bestway lze nakoupit v naší online nabídce za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 4 499 Kč.
EAN: 6942138939231
Bazén STEEL PRO MAX 3.66 x
Ověřit dostupnost
Značka: Bestway
4 499

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

Bazén Bestway® Steel Pro MAX je oblíbený samonosný rodinný bazén. Zaujme jednoduchou montáží a extrémně dlouhou životností. Bazén s antikorozním rámem s patentem Steel Pro MAX a dodatečnými stabilizačními pásy zaručuje skvělou zábavu pro celou rodinu během dlouhých a horkých dnů. Perfektní příležitost jak si užít ideálního odpočinku a relaxace horkého letního dne. Vana bazénu je vyrobena z Tritech™- odolného materiálu se speciální vnitřní výztuží, který posiluje celý bazén a zabezpečuje vysokou odolnost proti prasknutí, nebo propíchnutí. Dno s mozaikou chrání před uklouznutím. Sestavení a demontáž bazénu pro mimosezonní skladování je velmi jednoduché. Montáž bazénu je velmi rychlá, nepotřebujete žádné nástroje. Jediné co musíte udělat, je pčipojit rámové trubky pomocí systému Seal & Lock a můžete začít napouštět vodou.

Prožijte léto ve vlastním bazénu s celou rodinou s maximálním soukromím!

Rozměr: 3.66 x 1.22 m

Snadné sestavení do 20 minut
Realistický tisk se vzorem Prismatic Stone dává vnitřní straně pláště bazénu krásný vzhled, efekt textury a sytě modrou barvu
Kruhový tvar znamená snadnou montáž, lepší stabilitu a méně zabraného místa
Stěny z trojitého odolného PVC a polyesteru pro lepší oporu
FrameLink System™ – konektory tvaru T lisované na zakázku zajišťuje bezpečné a pevné propojení konstrukce a zároveň pomáhají předcházet korozi v místě kontaktu dvou kovových součástí

Vestavěný regulační ventil usnadňující po připojení ventilu na zahradní hadici vypuštění (s dodaným adaptérem)
Snadná demontáž při přípravě na uložení mimo sezónu

Bazén je vybaven tvarovkami zajišťujícími kompatibilitu s filtračními čerpadly FLOWCLEAR™
Objem vody: 10.250 l
Přilnavá záplata pro opravu pod vodou
Stěny zkonstruované z materiálu DuraPlus™, který dosahuje vynikající pevnosti a trvanlivosti díky jádru z polyesterové síťoviny, kolem kterého jsou další dvě vrstvy vysoce odolného PVC.

Celková tloušťka stěny 0,40 až 0,80 mm.

 
Návod k použití