slevy na aktuální zboží

Komoda Kora 161 cm, dub Kraft zlatý/Kraft bílý

Tento žádaný výrobek Komoda Kora 161 cm, dub Kraft zlatý/Kraft bílý od spolehlivé značky Baumax máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 4 859,10 Kč.
Komoda Kora 161 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Baumax
4 859,10

KOLEKCE PRO MILOVNÍKY JIŽNÍ FRANCIE. Perfektní kolekce pro milovníky stylu Provence, kteří volí světlé barvy a přírodní design. Čím se tato kolekce vyznačuje: Provensálsko, idylická atmosféra a světlé barvy. Lehké tvary a jednoduchost vám na dlouho zůstanou v paměti, celá kolekce se vyznačuje jednoduchostí a funkčností. Může být něco atraktivnějšího? Zní to jako dokonalé řešení. Kolekce nábytku inspirovaná Provence. Jednoduché funkční nábytkové prvky. Ideální do jídelny nebo obývacího pokoje.

Velká kombinovaná komoda, perfektní do ložnice, obývacího pokoje nebo předsíně. Díky ní snadno uložíte ty nejnutnější věci a oblečení. Po stranách komody jsou dvě prostorné skříňky s jednou a policí uvnitř, které se budou v mnoha případech hodit, protože se tam vejde spousta věcí. Uprostřed komody najdete čtyři prostorné zásuvky na oblečení, doplňky a dokumenty. Celek je vyroben z pevné laminované desky. Celek doplňují kovové úchytky. Nábytek je k dispozici ve dvou barevných provedeních.

Systémový nábytek KORA je k dispozici ve dvou barevných provedeních: jasan světlý a dub kraft zlatý + kraft bílý. Nábytek v kombinaci dvou odstínů dubu kraft zesvětlí váš pokoj a opticky ho zvětší, zatímco nábytek v odstínech jasan z kolekce KORA dokonale zapadne do velkých nebo dobře osvětlených místnosti a vytvoří úžasnou, hřejivou atmosféru. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm a zásuvky mají odolné kuličkové pojezdy s funkcí plného výsuvu. Sada obsahuje 17 kusů nábytku, co umožní sestavit perfektní sestavu podle vlastních představ uspořádání vašeho obývacího pokoje nebo jídelny.

 

SPECIFIKACE:

korpus a přední strana – strukturovaná laminovaná deska o tloušťce 16 mm (výrazná kresba struktury dřeva)

horní a dolní vrchní část zesílená na 64 mm

ABS lišta zvyšuje odolnost proti oděru a vlhkosti

kuličkové pojezdy

zásuvky s plným výsuvem