slevy na aktuální zboží

Komoda Libelle 90 cm Bílý/Šedá

Nejprodávanější produkt Komoda Libelle 90 cm Bílý/Šedá od společnosti s úžasnou pověstí Baumax můžete nakoupit právě teď v naší nabídce za akční cenu! Nyní pořídíte za 3 399 Kč.
EAN: 5904767995928
Komoda Libelle 90 cm
Ověřit dostupnost
Značka: Baumax
3 399

Aranžmá v moderních interiérech se blíží minimalismu. Vládne architektonická svoboda a funkènost. Geometrické tvary navádìjí pocit poøádku a harmonie. V pøípadì dìtského pokoje, je obtížné udržet tento koncept, ovšem o nábytku z kolekce LIBELLE se dá øíct: „Všechno je na svém místì!“ Harmonie a estetika jsou prioritou kolekce, ale díky skvìlé kombinaci barev zde není místo pro nudu. Šedé korpusy a bílé èela jsou oživeny intenzivnì fialovými detaily. Toto spojení je velmi poutavé a mùže byt základem pro další doplòky.

• Vysoká skříňka do pokoje teenagera. Skříňka je navržená v kombinaci tří módních barev: šedý korpus, bílá čela a fialové, frézované úchytky.

• Uvnitř je osm prostorných polic. Charakter nábytku zdůrazňuje frézování na předních stranách s povrchovou úpravou v barvě úchytek, díky nimž skříň dokonale zapadá do moderního designu interiéru.