slevy na aktuální zboží

Luxol Original Aqua mahagon 0,75l

Tento velmi oblíbený kousek Luxol Original Aqua mahagon 0,75l od dodavatele zboží Luxol jde nakoupit u nás nyní skutečně výhodně. Akční cena od 269 Kč.
EAN: 8590627985382
Luxol Original Aqua mahagon
Ověřit dostupnost
Značka: Luxol
269

Luxol Original AQUA je tenkovrstvá olejová lazura na vodní bázi pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Rychleschnoucí receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Nabízí preventivní biocidní ochranu produktu proti plísním. Po 20 minutách je nátěr odolný vůči prachu a po 90 minutách vůči dešti. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOC je také šetrnější k životnímu prostředí. Tenkovrstvá olejová lazura Luxol Original AQUA ponechává viditelnou strukturu dřeva a je vhodná pro nátěry všech stavebních součástí nebo dřevěných konstrukcí jako jsou ploty, dveře, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, okenice, chaty, chalupy a jiné dřevěné konstrukce v exteriéru.

Návod na použiti
Pro zvýšení ochrany při venkovních nátěrech se doporučuje podklad napustit fungicidním napouštědlem LUXOL IMPREGNACE. LUXOL ORIGINAL AQUA nanášejte na suchý o očištěný povrch. Odstraňte případný škraloup. Před použitím obsah důkladně promíchejte. Neřeďte. LUXOL ORIGINAL AQUA nanášejte štětcem ve směru vláken. Nátěr provádějte za stálého a suchého počasí. Pro vytvoření dlouhodobé ochrany v exteriéru nanášejte 2-3 vrstvy. Interval mezi nanášením jednotlivých vrstev je 4 – 8 hodin (při 23 °C/50% relativní vlhkosti vzduchu). Suchý po 20 minutách (prach). Po 90 minutách odolný proti dešti. Suchý na dotek po cca 3 hodinách, proschlý po 12 hodinách. Před aplikací další vrstvy nátěr jemně přebruste. LUXOL ORIGINAL AQUA aplikujte při teplotách 5-30 °C a relativní vlhkosti nižší než 85%. Nízká teplota a vysoká vlhkost může výrazně ovlivnit zasychání. Pracovní pomůcky umyjte pod tekoucí vodou a nechte oschnout. Před čištěním odstraňte ze štětce co nejvíce barvy.

UPOZORNĚNÍ: Reklamace barevných odstínů bude uznána pouze tehdy, pokud byl před realizací proveden zkušební nátěr a tento byl u nás reklamován. Při použití stejné výrobní šarže je zaručen stejný barevný odstín. Barevné odstíny různých šarží doporučujeme před aplikací smíchat ve větší nádobě. Bezbarvý odstín není vhodný do exteriéru. Typ, povrch a předchozí nátěr dřeva ovlivňují výsledný odstín nátěru, proto doporučujeme provést zkušební nátěr před finální aplikací. Nepoužitý výrobek nebo prázdný obal se zbytky odevzdejte ve sběrně nebezpečného odpadu nebo předejte osobě oprávněné k nakládání s nebezpečnými odpady. Nepoužívejte prázdné nádoby ke skladování potravin.

Technický list:

Bezpečnostní list: