slevy na aktuální zboží

Mokro-suchý vysavač Vac 20S

Výjimečný a žádaný výrobek Mokro-suchý vysavač Vac 20S od výrobce s dlouholetou historií Lavor snadno získáte právě teď v nabídce opravdu levně. Nyní můžete mít za 1 690 Kč.
EAN: 8013298065332
Mokro-suchý vysavač Vac
Ověřit dostupnost
Značka: Lavor
1 690

Vysavač Lavor Vac 20 S je mokro-suchý vysavač, který využijete jak k vysávání hrubých nečistot, jemného prachu, tak kapalin. Tento model je určený pro kvalitní úklid malých a středních prostor, ať už se jedná o obytný dům, kancelář, školu, školku nebo malý obchod. Využijete ho v úklidové firmě i v domácnosti.

Vysavač VAC 20 S je vybaven prostornou nádrží, jejíž objem je 20 litrů. Funkčnost a technické vlastnosti vysavače Vac 20 S umožní nejen odstranit prach či vodu, ale funkce foukání vám umožní používat jej na dvoře místo smetáku, kdy jednoduše odfoukne spadané listí nebo smetí.

Vysavač VAC 20 S je dodáván se spolehlivým mikrofiltrem, který je schopen zadržet a odstranit ze vzduchu ty nejmenší částečky prachu.

 

Objem nádrže: 20 l/kovová

Hadice: délka 1,5 m ø 35mm

Průtok vzduchu: 40 l/s

Sání vzduchu max: 30 l/s

Příslušenství: kartáč na prach a kapaliny, pěnový filtr pro mokré vakuum, tkaninový filtr, prodlužovací trubice, štěrbinová hubice