slevy na aktuální zboží

Podlahová lišta MDF bílá LK58C 58 2.6m

Tento zlevněný produkt Podlahová lišta MDF bílá LK58C 58 2.6m od značky se zárukou kvality Kronospan pohodlně seženete u nás právě za outletovou cenu. Výhodně za super cenu 179 Kč.
EAN: 5907587422643
Podlahová lišta MDF  bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Kronospan
179
Popis produktu

MDF soklové lišty jsou pověstnou „třešničkou na dortu“ v interiérovém designu. Jsou malým, ale důležitým detailem, který radikálně mění vnímání interiéru. Instalují se na konec renovace neboť diskrétně zakryjí nevzhlednou dilatační spáru, která vzniká na spoji stěny a podlahy. Tato elegantní podlahová úprava je také praktická.

Do lišty můžeme schovat kabely, které by nám narušovali celkový vzhled celé místnosti (zejména zvolíme-li vícenásobně montovatelnou lištu). Soklové lišty navíc chrání stěny před nečistotami a šmouhami, které vznikají při mytí nebo luxování podlah.

Dnes máme na trhu mnoho různých typů. Při rozhodování byste měli věnovat pozornost především barvě. Někteří zákazníci volí lišty ve stejné barvě jako podlaha, jiní naopak preferují kontrastní kombinace. Některé soklové lišty lze opakovaně přetírat, takže je můžete měnit podle svých potřeb.

Bílá soklová lišta MDF je v tomto ohledu ideální, protože ji lze opakovaně natírat, lze ji snadno demontovat a znovu nainstalovat a pomocí dokončovacích rohů ji lze dokončit bez řezání úhlů. Lišta vypadá elegantně a stylově v každém interiéru.