Podlahová lišta MDF bílá LK70F 70 2.6m

Výjimečný a žádaný kousek Podlahová lišta MDF bílá LK70F 70 2.6m originál od značky Kronospan získáte tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 249 Kč. EAN: 5907555422132
Podlahová lišta MDF  bílá
Značka: Kronospan
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

MDF soklové lišty jsou pověstnou „třešničkou na dortu“ v interiérovém designu. Jsou malým, ale důležitým detailem, který radikálně mění vnímání interiéru. Instalují se na konec renovace neboť diskrétně zakryjí nevzhlednou dilatační spáru, která vzniká na spoji stěny a podlahy. Tato elegantní podlahová úprava je také praktická.

Do lišty můžeme schovat kabely, které by nám narušovali celkový vzhled celé místnosti (zejména zvolíme-li vícenásobně montovatelnou lištu). Soklové lišty navíc chrání stěny před nečistotami a šmouhami, které vznikají při mytí nebo luxování podlah.

Dnes máme na trhu mnoho různých typů. Při rozhodování byste měli věnovat pozornost především barvě. Někteří zákazníci volí lišty ve stejné barvě jako podlaha, jiní naopak preferují kontrastní kombinace. Některé soklové lišty lze opakovaně přetírat, takže je můžete měnit podle svých potřeb.

Bílá soklová lišta MDF je v tomto ohledu ideální, protože ji lze opakovaně natírat, lze ji snadno demontovat a znovu nainstalovat a pomocí dokončovacích rohů ji lze dokončit bez řezání úhlů. Lišta vypadá elegantně a stylově v každém interiéru.