slevy na aktuální zboží

Solární plachta MARIMEX pro bazén 4.57 m modrostříbrná

Hodně žádaný produkt Solární plachta MARIMEX pro bazén 4.57 m modrostříbrná od oblíbené značky Marimex jednoduše můžete získat zde extra se slevou! Stojí teď u nás 1 190 Kč.
EAN: 8590517991882
Solární plachta MARIMEX pro bazén
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
1 190

p>
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

POPIS:

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.

– Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 4.57 m.
– Rozměrová odchylka: Povolená rozměrová odchylka je ±5 %.

VÝHODY:

Komfortní koupání: Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.
V souladu s přírodou: Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.
Nečistoty nemají šanci: Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie.