slevy na aktuální zboží

Solární sprcha UNO AL 40l

Tento vynikající kousek Solární sprcha UNO AL 40l od společnosti s úžasnou pověstí Marimex máte možnost získat zrovna dnes v bezva akci. Zrovna teď v akci za 5 990 Kč.
EAN: 8590517986215
Solární sprcha UNO AL
Ověřit dostupnost
Značka: Marimex
5 990

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

 

POPIS:
Zahradní sprcha UNO s nebývalým objemem 40l pro venkovní použití. Zajistí ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice a tím perfektní pocit pohodlí při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Ohřev vody zajišťuje sluneční záření a tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Sprcha se kotví pomocí 4 šroubů (nejsou součástí balení) pevně k zemi, čímž je zajištěna její perfektní stabilita.

 

Sprcha je též vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo. Sprcha je vyrobena z hliníku

 

– objem zásobníku solární sprchy: 40 l
– maximální povolený tlak vody na vstupu do armatury: 3,5 baru
– minimální potřebný tlak: 2 bary
– výška: 215 cm
– hmotnost výrobku Netto: 8 kg
– rozměr produktu: 215,4 x 22 x 22 cm
– kotevní spodní deska: 4 x otvor s roztečí 178×178 mm

 

OBSAH :
– těleso sprchy s namontovaným pákovým ventilem
– hadicová vstupní rychlospojka
– návod k použití a k montáži

 

VÝHODY :
Úspora : Solární sprchy jsou velmi úsporným řešením, a to nejen co se prostorové náročnosti týče. Jejich užívání je spojeno zejména s ekonomickými důvody a se snižováním nákladů na ohřev vody.
Jednoduchost instalace : Vynikají velmi snadnou montáží bez nutnosti stavebních úprav. Stačí jen najít místo, na kterém bude sprcha chráněna před větrem a na které po nejdelší část dne dopadá sluneční svit.
Doplněk bazénu : Solární sprchy se dají využívat samostatně, ale můžou tvořit i doplněk k bazénům. Pomáhají tak před zbytečným znečištěním bazénové vody například od trávy či hlíny.