slevy na aktuální zboží

Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 145 terra di siena 5 kg

Oblíbený a kvalitní produkt Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 145 terra di siena 5 kg značky Mapei snadno můžete pořídit u nás nyní v akci. Momentálně v akci za 549 Kč.
EAN: 8022452030710
Spárovací hmota Mapei Ultracolor Plus 145 terra
Ověřit dostupnost
Značka: Mapei
549

Elastická, rychletuhnoucí a rychletvrdnoucí, odolná proti oděru, těsnicí malta pro výplň spár šířky od 2 do 20mm, s rychlým vysycháním bez tvorby rozkvětu, S hydrofobním systémem DropEffect® a protiplísňovou technologií BioBlock®.

 

Použití

Pro spárování obkladů stěn a podlah ve vnějších a vnitřních prostorách: obklady z keramické dlažby (monocottura, bicottura, slinuté, gresové dlažby atd.), obklady z terakoty, kamenné obklady (přírodní kámen, mramor, granit, umělý kámen atd.), obklady ze skleněné  a kamenné mozaiky. Poskytuje jednotnost barvy a je velmi odolná proti tvorbě výkvětů na povrchu. Díky tomu, že je rychle tuhnoucí umožňuje rychlé použití plochy. Technologie BioBlock® zabraňuje tvorbě a bujení různých druhů plísní ve vlhkém prostředí. Použití speciálních hydrofobních přísad (technologie DropEffect®) snižuje nasákavost vody, povrch se vyznačuje nízkou citlivostí vůči znečištění a je odolnější. Ideální pro spárování vnějších fasád, dlažeb na terasách, bazénech a balkonech, v koupelnách a v kuchyni. Díky tomu, že je velmi odolná proti oděru, může být používána v supermarketech, na čerpacích stanicích, v restauracích, na letištích, na veřejných místech atd.

 

Technické specifikace

Pracovní čas: 35-40 minut.

Doba čekání před tvářením/profilováním spáry: 15-30 minut.

Zatížení pěším provozem: po okolo 3 hodinách.

Plné zatížení: po 24 hodinách (48 hodin pro bazény).

Barva: 30.

Nanášení: gumová špachtle MAPEI nebo mechanické nanášení.

Profilování: spárovací houba MAPEI nebo pad Scotch-Brite®.

EMICODE: EC1 PLUS  — velmi nízké emise.

Skladování: 24 měsíců.

 

Spotřeba 

v závislosti na šířce spáry a formátu obkladového prvku.

 

Balení: 

pytel 5 a 2 kg.

 

Při manipulaci s biocidními přípravky je potřeba bezpečného používání. Před aplikací je potřeba vždy pečlivě prostudovat informace uvedené na etiketě nebo v příbalovém letáku přípravku.

 

Bezpečnostní list:

Technický list: